Pole 18 dołkowe

Pole 18 dołkowe

Black Water Links

Black Water Links to 18 dołkowe pole golfowe klasy mistrzowskiej, które spełni Twoje największe oczekiwania!

Przygotuj się na widowiskowe i wymagające rundy, gdzie wiatr zmienia charakterystykę pola każdego dnia! Nasze trawy krótkie, długie, gęste i rzadkie tworzą spektakularny krajobraz, który przykuwa wzrok i daje poczucie wyjątkowości!

Nasze pole zostało stworzone przez mistrza architektury golfowej – Caspara Grauballe, członka European Institute of Golf Course Architects. Jego projekty zdobią znane pola na całym świecie, w tym Trump International Golf Links w Szkocji i Royal Birkdale Golf Club, gdzie odbył się the OPEN w 2008 roku.

Na Black Water Links znajdziesz największą 11 ha strefę do trenowania w Polsce, z 40 oświetlonymi stanowiskami treningowymi na Driving Range i zaawansowanym systemem Track Man, z oświetloną 6 dołkową Akademią, Chipping Area, Bunker Area, Putting Area oraz bazą doświadczonych trenerów, którzy pasjonują się w golfa i są do Twojej dyspozycji.

Jesteśmy również dumnymi organizatorami średnio 30 turniejów i wydarzeń rocznie i wielu eventów dla firm! To miejsce, gdzie grają najlepsi, a Ty możesz być jednym z nich!

Chcemy, aby Twoje golfowe przeżycie było jak najbardziej komfortowe, dlatego Black Water Links oferuje flotę 30 pojazdów ClubCar, gotowych służyć Ci w każdej chwili.

Nasze podejście do środowiska jest wyjątkowe! 100% nawadniania szarą wodą i nawożenie w konwencji “chemical free” – ochrona naszej przyrody jest naszą priorytetową wartością. Nasze pole golfowe to jeden z najbardziej ekologicznych projektów w całej Europie Środkowo -Wschodniej.

Skupiamy się na rozwijaniu talentów! Nasza sekcja Poznań Junior Golf Academy oferuje kompleksowy program dla MAŁEGO WIELKIEGO Golfisty, przygotowujący do startów na najważniejszych turniejach i mistrzostwach Polski. Z nami, Twoje dziecko może sięgnąć gwiazd!

Czy jesteś początkującym golfistą? Nie martw się! Oferujemy szeroką gamę szkoleń i kursów, w tym GREEN CARD, które wprowadzą Cię w świat golfa bez tajemnic.

Biznes i golf idą w parze! Black Water Links oferuje Akademię Golfa w formie eventów dla Firm i Gości Biznesowych, którzy pragną poznać tajniki tej popularnej na całym świecie dyscypliny sportu.

Black Water Links to nie tylko pole golfowe, ale również miejsce spotkań ludzi biznesu, gdzie możesz nawiązywać inspirujące relacje.

Nasza infrastruktura stale się rozwija! Wkrótce poszerzymy się o Dom Klubowy o powierzchni 2500 m2, który dostarczy jeszcze więcej komfortu i udogodnień.

Wybierz Black Water Links – doświadczenie, pasja, zaangażowanie, zasięg, siła i determinacja czynią nas niekwestionowanym liderem w świecie golfowym!

Zadzwoń już teraz i zarezerwuj swoją golfową przygodę na Black Water Links w Tarnowie Podgórnym! Oczekujemy na Ciebie!

Ważna jest dla nas ekologia, dlatego do podlewania terenów zielonych używamy tak zwanej „szarej wody”. Naturalne rezerwy wody gruntowej są niezwykle cenne. XXI wiek stawia przed ludzkością wiele wyzwań, dlatego zdecydowaliśmy się na ponowne używanie wody, która została odzyskana i wyczyszczona w Tarnowskiej Gospodarce Komunalnej. Chociaż potrzebujemy dużych ilości wody (w sezonie późnowiosennym, letnim i wczesnojesiennym to około 1000 metrów sześciennych dziennie), pole w tym zakresie jest w zupełności samowystarczalne. Szara woda to gwarancja soczystej zieleni traw i równowagi środowiskowej. Nasze pole golfowe to jeden z najbardziej ekologicznych projektów w całej Europie Środkowo-Wschodniej.