NOVO LOGISTICS

PARTNER STRATEGICZNY

Novo Logistics

Novo Logistics jest renomowanym dostawcą usług spedycyjnych, który zdobył reputację dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i wysokiej jakości obsłudze klientów.

To dynamiczna firma spedycyjna, która oferuje szeroki zakres usług, obejmujących zarządzanie łańcuchem dostaw, transport drogowy, morski, kolejowy lotniczy i intermodalny ale również świadczy usługi AC na terenie Polski i całej Europy. Dzięki doświadczeniu w branży, firma dostarcza swoim klientom rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Novo Logistics stale monitoruje najnowsze trendy w dziedzinie spedycji, aby dostarczać klientom nowoczesne i efektywne rozwiązania wykorzystując zaawansowane systemy zarządzania i monitoringu, zapewniając pełną transparentność i kontrolę nad procesami spedycyjnymi i logistycznymi. Wykorzystanie nowoczesnych technologii, zrównoważony rozwój i profesjonalizm czynią z nich wartościowego partnera dla firm poszukujących efektywnych rozwiązań spedycyjnych i logistycznych. Novo Logistics kontynuuje swoją misję, aby pomagać klientom osiągać sukces poprzez zoptymalizowanie procesów logistycznych i stawanie się liderem w branży spedycyjnej.

Poza swoją działalnością biznesową, firma ma również swoje powiązania z inną pasją jaką jest golf, bowiem właściciel firmy Pan Ireneusz Zienkiewicz, który jest zapalonym graczem golfa i sam mówi, że golf to dla niego sposób na odprężenie po tygodniu pracy i spędzenie czasu na świeżym powietrzu.

Pasja właściciela do golfa ma wpływ na kulturę i atmosferę w firmie. Wprowadzanie elementów golfa do życia, takie jak umożliwienie swoim pracownikom jak i również partnerom biznesowym w rozpoczęciu Akademii Golfa pomaga w budowaniu więzi, poprawie komunikacji i promowaniu zdrowej rywalizacji!

W tym roku firma Novo Logistics, została naszym partnerem strategicznym na polu Black Water Links i liczymy na to, iż znajdziemy wspólne płaszczyzny, w których uda nam się stworzyć wiele wspaniałych projektów.

Skontaktuj się:

Novo Logistics Sp. z o.o.

ul. Jarochowskiego 58/2 60-246 Poznań, Poland